Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Home  /  Apie mus

UNIKALU LT – tai modernus dizainas, sukurtas remiantis lietuvišku paveldu.

Didžiuojamės savo tauta, viena seniausių Europoje, išgyvenusių iki šių dienų. Esame unikalūs ir siekiame tokiais išlikti. Mūsų stiprybė slypi kalboje, dainose, papročiuose, tradicijose ir savitame stiliuje. Grožio suvokimas keliauja iš kartos į kartą.

Tai išskirtinis lietuviškas dizainas, reprezentuojantis Lietuvą kokybiškai ir moderniai. Kurdami suvenyrus, dovanas, sporto atributiką, mažus daiktelius, mes norime išgryninti mūsų šalies tapatybę, kad su pasididžiavimu dovanotume mūsų simbolius kiekvienam ir visur pasaulyje.

UNIKALU LT atidžiai ištyrinėjusi šalies etno paveldą – senovės lietuvių simbolius, aprangą, aksesuarus, formas, raštus – visa tai perkelia į šiuolaikinius kūrinius.

Visi mūsų kūriniai ir gaminiai sujungia senovės ir šiuolaikinį stilių, iš etno kultūros paimant tai, kas geriausia. Mes kuriame, kad išsaugotume lietuvių vienybę ir atskleistume unikalumą.

ŽMONĖS, KURIE PADĖJO IDĖJAI TAPTI REALYBE

UNIKALU LT idėjos autoriai – architektas Algis Kaušpėdas, skulptorius Tadas Gutauskas, verslo konsultantas Mantas Goštautas ir investuotojas Tomas Andrejauskas. 2019 –ais metais prie komandos prisijungė fotografas Artūras Jendovickis.

Kūrinių autorius konsultavo profesorius Libertas Klimka ir etnologas Jonas Vaiškūnas.

Visokeriopai palaikė daugybė Lietuvos patriotų!