Welcome
Advertising is the way great brands get to be great brands.
We Are Awesome Folow Us
Home  /  Pirkimo taisyklės

UNIKALU. LT prekės yra suskirstytos į kategorijas. Pamatyti konkrečią prekę galite pasirinkę jus dominančią prekių kategoriją bei paspaudę ant prekės nuotraukos. Viršuje  matysite kategorijų sąrašą, į kurį galėsite sugrįžti.

Prie prekės nuotraukos yra pateikiama platesnė informacija( išmatavimai, medžiaga ir kt. ). Norėdami įsigyti prekę, paspauskite „Įdėti į krepšelį“, tuo pačiu galite nurodyti ir perkamų vienetų skaičių (juos pakeisti galima ir vėliau).

Jūsų pirkinių krepšelis visada pasiekiamas puslapio viršuje. Atsisakyti pasirinktos prekės galite paspaudę mygtuką „Pašalinti“. Galite keisti prekių kiekį.

Suformavę prekių krepšelį, paspauskite „Apmokėti“. Būsite nukreipti į registracijos puslapį. Jei jau turite kliento paskyrą, įveskite savo el. pašto adresą bei slaptažodį. Jei esate naujas užsakovas galite pirkti prekes kaip svečias (nesiregistruojant) arba užsiregistruoti ir tuomet įsigyti prekes supaprastinta tvarka. Registruojantis būtina nurodyti prekių pristatymo adreso informaciją.

Pasirinkite siuntimo būdą. Galima prekes įsigyti be pristatymo, atsiimant mūsų būstinėje adresu Krivių g. 13A, 01207 Vilnius .

Pasirinkite atsiskaitymo formą. Jei pageidaujate, pridėkite komentarą prie užsakymo ir paspauskite „Peržiūrėti užsakymą“. Įsitikinę, kad visa pateikta informacija yra teisinga – paspauskite apmokėjimo mygtuką.

Dėkojame, kad perkate.